תסרוקות כלה

09-11-2017
  1. תסרוקות כלה נעשות בשעה מוקדמת יחסית של היום, כלות מתחילות להסתרק כבר בשעות הבוקר ויוצאות לצילומים בשעות הצהריים כך שמעצב שיער מקצועי צריך לעשות שימוש בשיטות מתקדמות שיחזיקו את תסרוקת הכלה היטב ויבטיחו שהשיער יראה רענן ויפה גם לאחר שעות רבות, מנגד, תסרוקות רגילות לאירועים עושים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים, נשים שצריכות לעשות תסרוקת לאירוע קובעות תור למספרה בשעות אחר הצהריים בדרך כלל כך שהתסרוקת צריכה להחזיק הרבה פחות שעות מתסרוקת כלה.
  2. תסרוקות כלה צריכות להחזיק צילומים וריקודים רבים. כלות יוצאות לצילומי חוץ או פנים כבר בשעות הצהריים, חשוב מאוד שהתסרוקת תחזיק במזג האוויר המשתנה, גם אם ישנה לחות רבה באוויר ולכן עושים תסרוקת כלה רק אצל מעצב שיער המתמחה בתחום. 
  3. הכלה צריכה להיות הכי מיוחדת באולם… חשוב מאוד שמעצב השער שעושה את תסרוקת הכלה יבטיח שהכלה תראה הכי מיוחדת באולם ויתאים לה תסרוקת שתהלום את הטעם שלה, היופי שלה וסגנון האופי שלה, כך הכלה תרגיש בטחון ותשדר כלפי חוץ תחושה טובה ובטוחה.
  4. תסרוקות כלה דומיננטיות דורשות לא אחת שימוש בהארכות שיער למיניהן, בין אם לטובת הארכת השיער ובין אם לצורך עיבויי והגדלת נפח השיער. מעצבי שיער של כלות יודעים לעבות, להאריך ולהתאים את תוספת השיער לתסרוקת ולצבע השיער של הכלה.

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
    Call
    Mail