התאמת גוונים

09-11-2017

להלן מספר טיפים בכדי לשמר את המראה הבריא והזוהר:

בדומה לגופנו שנוהג להתנהג בדיוק כמו בטבע (נשירה|שלכת) כך גם השיער והקרקפת שמושפעים מחילופי העונות, שינויים אלה באים לביטוי בנשירה מוגברת, קשקשים ויובש בשיער. בעונת החורף הגוף עובד לאט מעונת הקיץ- זרימת הדם בגוף שונה, האנדרנלין נמוך יותר ..ואנו עוסקים בפחות פעילות, כך גם זרימת הדם לראש איטית יותר. דבר שגורם לנשירה מואצת

 1. בתקופה זו אנו סובלים מבעיות קשקשת ונשירה קשות מאוד, ולכן יש לטפל באופן מיידי בכדי לשמר את המראה האסתטי והמלא. לבעיית הקשקשים, יש טיפול אמפולה מבית לוריאל ללא שטיפה אצל מעצב השיער כמובן בצירוף שמפו מאותה הסדרה. התוצאה הינה מיידית לסילוק רוב הקשקשים, ועד 100% מהקשקשים.
 2. בטיפול השני, ולמי שסובלת מקרקפת שמנונית (שזה רובנו)המלצה: גם בתקופה הקרה, לא לחפוף או לשטוף את השיער במים חמים אלא במים פושרים. וזאת בכדי לא לגרום לקליפה לבנה על הקרקפת(קשקשים).
 3. 3-בעיית נשירה הנגרמת כתוצאה מקרקפת לא בריאה (קשקשים,שמנוניות) ,גם לה יש טיפול: ערכת אמפולות שמבציע אותם מעצב השיער שלך ושמפו מיוחד לאותם בעיות שאת חופפת רק איתו בתקופה זו שאת התוצאה אנו ניראה כבר לאחר 4-8 שבועות של טיפול אינטנסיבי יומיומי. משך הטיפול הינו 3-6 חודשים.
 4.  יש להרבות באכילת ירקות בצבע כתום, במיוחד דלעת והרבה בשר במיוחד כבד עוף שזה בנוי מברזל ואבץ לחיזוק שורשי השיער.
 5. לנושא שבירה או תלישה של השיער- אני ניתקל במצבים שאישה אוספת את שיערה באופן מתוח מאוד בשילוב עם חומר(גל,קרם,מוס),שלא מתאים לסוג שיערה. ואז, עםהזמן, באזור הגומייה ניתלש ונישבר השיער, במיוחד שיער שעובר פעולה כימית של גוונים.

*הדבר הכי נכון לעשות הוא למצוא את החומר הנכון והמתאים, שלא יגרום נזק לשיער וגם שיגרום לך ללכת עם שיער משוחרר ואוורירי (תספורת חדשה).

  קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
  Call
  Mail