החלקות

09-11-2017

החלקה – יפנית וברזילאית – למי זה מתאים ?

החלקה – יפנית וברזילאית  הן שתי שיטות נפוצות לטיפול בשיער והרי מי צריך טיפול לשיער?

בעשור האחרון אנו עדים להשתלטות גורפת של השיטות השונות להחלקת שיער, רבות הן הנשים שבוחרות לקום כל בוקר עם שיער חלק ומסודר ולהראות טוב בכל שעות היממה. החלקה יפנית מתאימה יותר לאלו שמעוניינות בשיער גולש, בתום ההחלקה נותר השיער חלק באופן קבוע ובכל חודשיים יש לחדש את ההחלקה בשורשי השיער.

החלקה ברזילאית מתאימה יותר לשיקום השיער, זוהי החלקה שיקומית שמותירה את השיער רך ומבריק והיא מחזיקה למשך כחצי שנה. שלומי מטר מציע ללקוחותיו שירותי החלקה יפנית וברזילאית ברמה מקצועית שתעניק לכם תוצאות מושלמות, שיער חלק, רך, מבריק ומשיי ממש כמו שחלמתן. שלומי מטר מתאים לכל לקוחה את שיטת ההחלקה המתאימה לסוג השיער שלה ולתוצאות אליהן היא רוצה להגיע ומבצע את ההחלקה בצורה מקצועית ומיומנת.

החלקות קבועות מוצעות כיום במגוון רחב של מספרות אך חשוב לדעת שישנה חשיבות לבעל המקצוע ולניסיונו. ספרים רבים פשוט רוכשים את החומרים ואת האביזרים הנדרשים ומבלי ללמוד את רזי השיטה הם מחליקים לבנות שיער, אלו הן אותן בנות שמתלוננות שהשיער חוזר להיות גלי כבר בשבועות הראשונים ובעיקר שהשיער מתנפח ונראה יבש, כדי לא לבזבז כסף מיותר וכדי להימנע מעגמת נפש השקיעו בבחירת איש המקצוע אצלו אתן מפקידות את השיער שלכן, כי החלקה עושים רק אצל מקצוענים. הניסיון של שלומי מטר יבטיח לכן תוצאות מושלמות ומקצועיות, פני עוד היום אל שלומי ותקבלי ייעוץ מקצועי לגבי השיטה המושלמת שתהפוך את שיערך לחלק, מבריק ורך.

    קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
    Call
    Mail