עיצוב שמלות כלה

09-11-2017

עיצוב שמלות כלה בחיפה

עיצוב שמלות כלה הינו מקצוע בתחום התפירה והתדמיתנות ששמור למגשימי חלומות. לא מדובר בעוד עיצוב של חולצה או נעליים, במקרה הזה אין מנוס מלהתייחס אל הנושא בשיא הרצינות. שלומי מטר בעל הסטודיו לכלות FAIRYTALE  מחזיק קולקציות מרשימות של שמלות כלה אשר נתפרו ועוצבו בידי טובי המעצבים. עיצוב השמלה הינו אישי ומגיע בדרך כלל מעולם החשיבה הפרטי של המעצבת. כל מעצבת תביא את העולם שלה לידי ביטוי. 

עיצוב שמלות כלה – חשוב לדעת

בחירת שמלה כמוה כבחירת המעצבת של השמלה, ולכן יש להשקיע בכך מחשבה:

  • ראשית, יש לבחור את הסגנון. זהו הצעד הראשון בתהליך ויקבע פרמטרים שונים כגון המחיר והנוחות.
  • על מנת למצוא את הסגנון שמאים לך תוכלי לעלעל במגזינים שונים ולראות את הקולקציות החדשות. שימי לב שבמגזינים מדובר בדוגמניות שמדגמנות. בכל מקרה כדי להיות בטוחה תאלצי להגיע פיזית אל סלון הכלות ולמדוד את השמלה.
  • כשתגיעי את סלון הכלות מומלץ לשמור על ראש פתוח ולא להינעל על דגם מסוים שראית. כדאי לתת למעצב להביע את הרעיונות שלו, הוא מנוסה ויכולים להיות לו הצעות מעניינות.
  • שלב המדידות עלול להיות מעט מפרך. יתכן גם שתאלצי להגיע מספר פעמים את הסטודיו לתיקונים נוספים. כדאי להגיע ביום חופשי, נינוחה ורעננה ולא אחרי יום עבודה.
  • אל סלון הכלות מומלץ להגיע עם חברה טובה או קרובת משפחה. עדיף להגיע עם אותה חברה ולא להחליף כל פעם כיוון שלא אחת יש טעם שונה וזה רק יבלבל אותך.
  • הלבשה תחתונה נוחה חשובה לא פחות. כדאי להגיע עם הלבוש המתאים שיהי גם נוח וגם אסטטי.

לימודי עיצוב

המקצוע שנקרא תדמיתנות ואופנה נרכש במיטב המכללות, והוא שמאפשר בסופו של דבר למעצב להציע עיצוב שמלות כלה למתחתנת. ישנם קורסים שונים וכל אחד מהם יוצר בסופו של דבר תמונה שלמה שהיא מעצב אופנה. כל מעצב אופנה התחיל את דרכו במקום כלשהו. החלק הטכני חשוב אף הוא אבל מה שקובע בסופו של דבר הוא הניסיון והמוניטין. על אף שישנם בארץ כמה מעצבי על שכולם מכירים, אי אפשר לדעת מי יהיה המעצב הבא שיקבע לכולן את הטון. מה שבטוח הוא ששמלת הכלה תמיד הייתה ותישאר מסמר הערב.

עיצוב שמלות כלה

אומרים שכבר בגיל חמש מתחילות ילדות לחלום על עצמן לבושות בשמלת כלה… כבר בילדות המוקדמת הן מדמיינות איך תראה השמלה שלהן, כמה נוצצת היא תהיה, כמה נפוחה וכמה מבטים היא תמשוך.

במקביל, נשמעים קולות של נשים רבות שאומרות שאילו היו מתחתנות שוב לא היו בוחרות לעולם באותה שמלת כלה.

אז איך בכל זאת לבחור שמלה ? להלן שלושה טיפים שיגדילו את הסיכויים שתהיו מרוצות משמלת הכלה הפרטית שלכן.

  1. שמלת כלה חייבת להיות הטעם האישי שלכן. נכון שהחלום של אמא לראות אתכן בעוגת קצפת מלווה אתכן גם בבחירת השמלה, אך כדי שלא תתאכזבו חשוב מאוד לבחור שמלה שהיא הטעם האישי שלכן.
  2. חשוב להרגיש נוח בשמלת כלה. בגדול, שמלות כלה הן לא פריט הלבוש הכי נוח ובכל זאת, כדאי לעצב את שמלת הכלה שלכן כך שתוכלנה להרגיש נוח לרקוד, להצטלם ולהשתולל ביום החשוב בחייכן ולא להתעסק בהרמות של המחוך או במתיחה של החצאית.
  3. בקשו תיקונים ושינויים עד שתהיו מרוצות. מרביתנו, מתחתנות רק פעם בחיים וחשוב להיות מרוצות ומאושרות ביום הכל כך חשוב הזה, בקשו ממעצב השמלה שלכם שיתקן וישנה את השמלה עד שתהיו מרוצות, כמובן חשוב להתחיל מספיק זמן מראש כדי שהשמלה תהיה מוכנה ליום החתונה…

מחפשות שמלות כלה?

שמלות ערב ושמלות כלה הן אותו הרעיון כך שחשוב לקחת מהטיפים הללו גם למקרים בהם אתן צריכות למצוא שמלות ערב. נכון ששמלות ערב פחות דורשות מחשבה אך בהחלט חשוב לבחור שמלה שהיא בטעם האישי שלכן, שתרגישו בה נוח ושתהיו מרוצות, כך תשדרו ביטחון ותרגישו מיליון דולר…

רבות הן הנשים שבוחרות שמלות ערב מעוצבות ומפוארות אך חשוב לא פחות להשלים את ההופעה ולהשקיע גם באלמנטים האחרים, לכן אל תוותרו על עיצוב שיער שיתאים לשמלה ואיפור מקצועי לערב, כך תשיגו הופעה מושקעת ומרשימה.

עיצוב שמלות כלה בחיפה

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Call
Mail