שמלות כלה בחיפה

16-11-2017

חתונה היא החלום הגדול של כל אישה כמעט. כבר בילדות מתחילות הילדות להתכונן ליום הגדול שבו הן יצעדו אל החופה עם בחיר לבן. הטקס המרגש שכולל מספר אלמנטים ידועים כמו קייטרינג, מוזמנים וסידורי פרחים מתנקז בסופו של דבר לדבר החשוב ביותר – שמלת הכלה. שמלות כלה בחיפה  הן דבר שניתן לגלות עם קצת מאמץ, וגם למצוא את השוות ביותר. שלומי מטר בעל סטודיו FAIRYTALE מציע עיצוב תסרוקות קלאסי ומרהיב במגוון סגנונות, אשר ישלים את החסר לכל שמלת כלה

שמלות כלה בחיפה – תקציב

לפני שאת מגיעה אל סלון הכלות את בוודאי יודעת מה מגבלת התקציב שלך. מובן שזה מעט מעיק והיית רוצה להופיע באירוע הכי גדול שלך עם השמלה הכי מפוארת שיש. אל חשש, גם בתקציב נמוך יחסית ניתן לגלות שמלות כלה בחיפה שהן נפלאות ומיוחדות. חלקן וינטג' קלאסי וחלקן שמלות מודרניות נהדרות בתקציב סביר:

  • שמלות וינטאג' מקוריות ואמתיות קצת קשה למצוא מכיוון שהן אמורות להישמר בתנאים מסוימים כך שיחזיקו מעמד זמן רב. אך שמלה כזו תהפוך אותך ללא ספק לכוכבת האירוע כמו שאת אמורה להיות.
  • ישנן חנויות אאוטלט שמוכרות שמלות במצב מצוין ונמכרות במחירים שפויים. מומלץ לבדוק ולמדוד, לעיתים מדובר בשמלות מהשנה החולפת.
  • השמלה הינה הפריט המרכזי, אך כמובן שיש לשלב אותה עם תסרוקת מתאימה, עיצוב שיערו איפור מקצועי אשר יביא אותך לשיא ההופעה שלך.
  • מומלץ לשכור שמלה לערב האירוע ולא לקנות שמלה שתישאר בארון. מתחתנים רק פעם אחת, אל תשכחי.
  • גם היום שולט הצבע הלבן בשלמות כלה, אבל כדאי לשמור על ראש פתוח ולבדוק גם אופציות לצבעים אחרים שישתלבו.
  • חשוב למדוד את השמלה ולוודא שהיא נוחה. אמנם המראה החיצוני הוא חשוב מאוד אבל אל תתפשרי על הנוחות גם אם זה אומר להגיע לעוד מדידה או תיקון. בסוף זה ישתלם.

אתן מוזמנות להגיע ולהתרשם משמלות כלה בחיפה של שלומי מטר

כלות רבות נוהגות להחליף שמלה במהלך האירוע ולמשהו יותר נוח שאפשר לרקוד אתו ולהסתובב בין האורחים. השמלה הנוספת לא חייבת להיות רשמית  ומומלץ שתהיה הרבה יותר נוחה. גם מהעקבים כדאי להשתחרר אחרי הטקס. העיקר לוודא שיצאו תמונות שוות שיהיה אפשר להשוויץ.

שמלות כלה בחיפה של שלומי מטר

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Call
Mail