סלון כלות בקריות

16-11-2017

אזור הקריות הוא המרכז של הצפון. הן מחברות בין חיפה בדרום ועכו/ נהריה בצפון ומספקות שירותים שונים לכל הסביבה. סלון כלות בקריות הינו עסק מבוקש אשר מספק תחלופה הולמת לכל מי שחפצה להתחתן בצפון. שלומי מטר מבעלי סטודיו FAIRYTALE נמצא באזור הצפון ומציע שירות תסרוקות לשיער ברמה גבוהה מאוד כולל איפור מקצועי ומרשים. בנוסף, ברשותו קולקציית שמלות כלה יפהפיות אשר מוצעות להשכרה או קנייה.

סלון כלות בקריות – יתרון ברור

בניגוד לחיפה השכנה, אזור הקריות הינו פלטה שטוחה נטולת ירידות ועליות מה שהופך אותן לקלות מאוד להתניידות. כל מה שקשור באירוע שלך נמצא בהישג יד, במרחק נסיעה של כמה דקות. בקריות גם ממוקמים כמה מהקניונים המפוארים והמשוכללים בארץ. בזמן שאת מודדת שמלות תוכלי לשלוח את מי שמפריע לך להסתובב בקניון הקרוב ובכך לאפשר לך לחשוב בשקט. סלון כלות בקריות הוא בהכרח פתרון פרקטי ויעיל, ויחסוך לך זמן וכסף. מכיוון שחשוב לך שהכול יתקתק באירוע אין כל סיבה שתתרוצצי ביום הזה. מזג האוויר בקריות הוא נעים ולרב לא נרשמים עומסי תנועה רציניים. כל זה הופך את ההחלטה לבחור בקריות לנכונה והגיונית מאוד.

הקרבה לעכו על חומותיה העתיקות ונהריה אשר נושקת לחוף ים יפהפה מציעה אפשרות לאתרי צילומים נפלאים. ישנן עשרות מקומות שניתן להצטלם בהם, נמל יפו הוא רק אחד מהם. ואין סכנה שתאחרו לחופה כגן האירועים נמצא במרחק נסיעה קצרה. אפשר גם לעלות לחיפה לסשן צילומים בגני הבהאים היפהפיים. לא חסרים מקומות גם בחיפה.

איפה הכרתם?

כל סיפור אהבה מתחיל במקום כלשהו. זה יכול לקרות בחוף הים, בפאב השכונתי, בתחנת האוטובוס או אפילו בתור לקופת חולים. לפעמים מה שהתחיל במבט וחיוך מסתיים בחתונת השנה. אומרים שהרומנטיקה נעלמה, שטויות! היא כאן אתנו כל הזמן מרחפת מעל וגורמת לנו לעשות דברים טיפשיים (כמו לקטוף בשבילה את התפוח הכי גבוה וליפול על המדרכה). המעשים ה"טיפשיים" הללו הם שבסופו  של דבר יגרמו לה או לו להתאהב בנו. אז אל תיקחו את החיים יותר מידי ברצינות ואל תשכחו לחייך.

סלון כלות בקריות - סטודיו fairytale

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Call
Mail