סלון כלות בחיפה

16-11-2017

העיר חיפה שממוקמת על קו החוף תמיד היוותה מוקד לאווירה קסומה. מדובר בעיר שמאכלסת עשרות אלפי תושבים נמצאים כמה מגני האירועים המפוארים והיפים בצפון. סלון כלות בחיפה הוא חלק חשוב מתוך מערך שלם ומומלץ של פרטים שיוצרים בסופם את האירוע המושלם. שלומי מטר הבעלים של סטודיו FAIRYTALE מחזיק בקולקציות מרהיבות של שמלות כלה. איפור מקצועי ותסרוקות ברמה בין לאומית גם הם חלק בתפריט שהוא מציע לך ביום האירוע.

סלון כלות בחיפה – אווירה נוחה ושלווה

איך תבחרי את סלון כלות בחיפה, מה הם הפרמטרים שכדאי לבדוק ועם מי מומלץ להתייעץ. להלן כמה עצות ורעיונות:

  • סלון כלות אמור להיות מקום כייפי, מלבד מהשירות המקצועי שהוא אמור לספק לך כדאי בדקות הראשונות להתרשם מהאווירה. גם בשיחת הטלפון הראשונה כדאי לשים לב לניואנסים. והכי חשוב להקשיב לתחושת הבטן שלך.
  • כדאי לוודא שהסלון מציע את כל השירותים שנלווים לאירוע. תסרוקות, ציפורניים, איפור מקצועי ועוד. כך תוכלי לחסוך בהתניידות ביום האירוע.
  • חפשי המלצות ברשת האינטרנט, שאלי חברות שהתחתנו עשי סקר שוק לגבי מחירים ושירותים. לא תמיד חייבים ללכת על היקר ביותר.
  • זכרי, את הכי יפה כשנוח לך. אל תתפתי לשכור שמלה יפה שתגרום לך להסתובב כל האירוע עם כאבי גב. עדיף להתפשר ולא לסבול.
  • כדי להתאים את האיפור לשמלה ולתסרוקת יש להתייעץ עם בעל מקצוע עם ניסיון רב. בסופו של דבר אמורה להיווצר תמונה שלמה של כל המרכיבים ביחד.
  • בשונה מאירועים אחרים, כאן מדובר בחתונה שלך. זה אומר שהאירוע שלך צריך להיות בהכרח יותר מרשים, יותר מפואר ועם יותר מוזמנים מאשר כל אירוע אחר שהיה אי פעם.

עד שהמלצרים יתחילו להרים את הכיסאות

חתונות רבות מתחילות בשעה מסוימת, סבירה ונחה לרוב המוזמנים. הרעיון הוא להשאיר אותם עד סוף האירוע. אמנם בכל אירוע ממוצע מתחילה זליגה של אורחים לקראת חצות וחצי, ובסופו של דבר תמיד יישאר הגרעין הקשה, חברות אמת ומי שרמת האלכוהול בגופו לא מאפשרת נהיגה. בלי קשר לכל אלו, את ובעלך תמשיכו לרקוד כאילו אין מחר.

 

    

 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Call
Mail